ČESKÝ OCHRÁNCE

Program ochránce pomůže dětem o sobě uvažovat jako o členovi týmu produktivních ochránců, který k tomuto řešení napomáhá a který má v pyramidě bezpečí zcela jedinečnou roli. Během kurzu se postupně děti naučí svojí roli ochránce plně uvědomovat, jak zásadní a skutečná je. Hlavním cílem kurzu je řešit nepřipravenost obyvatel v oblasti prevence, násilí a pomoci.

Hlavní body pROGRAMU

VYSVĚTLIT

Tento program pomůže dětem, aby se na činnosti ochránce začali dívat jinak. I pasažér na zadním sedadle může zbloudilému řidiči pomoci najít správný směr. Mít kontrolu ještě zásadnější. Ochránce, který se to naučí, se stává nepostradatelným členem týmu ochránců. 

POCHOPIT

Začněte o sobě uvažovat jako o členovi týmu produktivních ochránců, který k tomuto řešení napomáhá a který má v pyramidě bezpečí zcela jedinečnou roli. Při zapojení se do programu si postupně naučí roli ochránce plně uvědomovat, jak zásadní ve skutečnosti je.

NAUČIT

Ambicióznějším cílem programu Pyramidy bezpečí a produktivních ochránců je přispět ve vzdělávání nových produktivních ochránců, ke zvýšení jejich počtu a k rozvoji a podpoře jejich nepostradatelné a velmi důležité aktivitě pro školu i místní komunitu.

ZAPOJIT

Hlavním cílem projektu Ochránce, který je reprezentován pyramidou bezpečí je pomoci dnes relativně stále malého počtu produktivních ochránců, rozšířit pole jejich působnosti a tím zvýšit efektivnost bezpečí. „Jak řešit nepřipravenost obyvatel v oblasti prevence, násilí a pomoci“.

OCHRÁNCE

,,Vždy nastane čas, kdy nás opustí motivace a chut’ do dalších kroků. Je nutné nalézt tu poslední sílu, kterou se rozhodneme co dál. Pohyb léčí a tak jdu a makám na sobě jako by to bylo poprvé. Vzpomínám na dávné krásné časy a motivace se náhle vrací. Nečekat, ale udělat to je oč tu běží."

Stan Gazdik

reference

Slyšela jsem o Vás rozhovor a jsem nadšena Vašim přístupem k životu. Mám syna 8 let, děla judo, skauty, ale musel odejít ze školy kvůli šikaně - byl oběť. Chtěla bych pro nej, aby se setkal s mužem jako jste Vy a získal důležité informace, které by podpořily jeho důvěru v sebe, odvahu, pozitivní přístup k životu.. proste “kousek z Vás”. Syn je Vámi nadšen, studujeme Váš profesní život v mediich a jste pro nás silnou motivaci i inspiraci. Včera se syn snad poprvé ubránil, použil judo a o hlavu větší chlapec sotva dýchal. Syn se mne na Vás hodně ptá a jen Vaše existence a vědomi o Vás nás denně hodne posunuje vpřed…
Tereza M.

Máte zájem se přidat do týmu instruktorů ochránců, napište nám.

Proč se přidat do týmu Instruktorů ochránců?

 

Ambicióznějším cílem programu Český ochránce je přispět ve vzdělávání nových produktivních ochránců, ke zvýšení jejich počtu a k rozvoji a podpoře jejich nepostradatelné a velmi důležité aktivitě.

 

Tento program nám pomůže, abysme se na činnosti ochránce začali dívat jinak. I pasažér na zadním sedadle může zbloudilému řidiči pomoci najít správný směr. Mít kontrolu ještě zásadnější. Ochránce, který se to naučí, se stává nepostradatelným členem našeho týmu. V našem případě nejde o moc ani prestiž. Mluvíme naopak o výzvě, před níž stojí všichni ochránci a to: „Jak řešit nepřipravenost obyvatel v oblasti prevence, násilí a pomoci“.

 

Začněte o sobě uvažovat jako o členovi týmu produktivních ochránců, který k tomuto řešení napomáhá a který má v pyramidě bezpečí zcela jedinečnou roli. Při zapojení se do programu si postupně naučíte vaši roli plně uvědomovat, jak zásadní ve skutečnosti je.

Posílejte CV (životopis) ve formátu Pdf. max 1MB