Sportovní rodinný den

Zúčastnili jsme se úžasné akce k výročí operace „Anthropoid“, pořádané jednotou Orel Prahy 8. Jednou z hlavních atrakcí byl námi nabídnutý zkrácený branný závod Partyzánský samopal, který zapojil všechny zájemce o adrenalinovou zábavu.

 

Účastníci museli projít různými nástrahami na překážkové dráze, které simulovaly partyzánský terén. Zvládnout parakotoul, nebylo pro mnoho z účastněných opravdu jednoduché. Dále účastníci závodu museli házet granátem na cíl. Střelba ze vzduchovky byla oblíbenou aktivitou mezi návštěvníky. Každý, kdo měl zájem, mohl si vyzkoušet přesnost a dovednost při střelbě na terč. Poslední aktivitou, kterou jsme měli na našem stanovišti, bylo vyluštění hádanky.

 

Všichni úspěšní účastníci jednotlivých aktivit obdrželi krásnou medaili a knížku s názvem „Regáči: Příběhy mladých lidí“. Tato kniha přináší inspirativní příběhy mladých lidí, kteří dokázali překonat obtíže a dosáhnout svých cílů.

 

Celkově to byl skvělý den plný sportovních aktivit a zábavy. Jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit akce „Anthropoid“ a přispět k vytvoření nezapomenutelného zážitku pro všechny účastníky. Těšíme se na další podobné akce, které nám přinesou ještě více dobrodružství a radosti.

 

Děkujeme jednotě OREL za organizaci akce „Anthropoid“ a za poskytnutí příležitosti přispět pro válečné veterány v hodnotě 20 128,- Kč. Jsme vděční za vaši práci a nasazení při pořádání těchto významných akcí. Těšíme se na další spolupráci a na budoucí události, které budou přinášet radost, zábavu a zároveň podporu těm, kteří to potřebují.

SDÍLEJTE:

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na Linkdinu
Sdílet přes email

Další příspěvky

Harley Davidson Day

Včerejší událost, Harley Davidson Day, kde jsem byl pozván jako VIP host, skutečně překonala mé očekávání. Během akce jsem měl možnost odpovídat na různé otázky,

...pokračovat

Báseň Ochránce

V dávných čase slavných, kdy hrdinové žili,ochránci vlasti své ve jménu svobody byli.S mečem v ruce a odvahou v srdcích svých,stáli tváří v tvář nebezpečí,

...pokračovat

Obranná strategie ČR

SYMPOZIUM EKONOMICKÉHO DENÍKU NA TÉMA Technologie a obranná strategie ČR Dnešní den ředitele NIOB byl věnován sympoziu technologie a obranné strategie, které uspořádal Ekonomický deník.

...pokračovat

Křest knihy REGI

Silný příběh vojáka Regiho je inspirací pro všechny generace. V nové knize ho pravdivě líčí Libor Adam Již za svého života se stal legendou a dodnes

...pokračovat