Sportovní rodinný den

Zúčastnili jsme se úžasné akce k výročí operace „Anthropoid“, pořádané jednotou Orel Prahy 8. Jednou z hlavních atrakcí byl námi nabídnutý zkrácený branný závod Partyzánský samopal, který zapojil všechny zájemce o adrenalinovou zábavu.

 

Účastníci museli projít různými nástrahami na překážkové dráze, které simulovaly partyzánský terén. Zvládnout parakotoul, nebylo pro mnoho z účastněných opravdu jednoduché. Dále účastníci závodu museli házet granátem na cíl. Střelba ze vzduchovky byla oblíbenou aktivitou mezi návštěvníky. Každý, kdo měl zájem, mohl si vyzkoušet přesnost a dovednost při střelbě na terč. Poslední aktivitou, kterou jsme měli na našem stanovišti, bylo vyluštění hádanky.

 

Všichni úspěšní účastníci jednotlivých aktivit obdrželi krásnou medaili a knížku s názvem „Regáči: Příběhy mladých lidí“. Tato kniha přináší inspirativní příběhy mladých lidí, kteří dokázali překonat obtíže a dosáhnout svých cílů.

 

Celkově to byl skvělý den plný sportovních aktivit a zábavy. Jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit akce „Anthropoid“ a přispět k vytvoření nezapomenutelného zážitku pro všechny účastníky. Těšíme se na další podobné akce, které nám přinesou ještě více dobrodružství a radosti.

 

Děkujeme jednotě OREL za organizaci akce „Anthropoid“ a za poskytnutí příležitosti přispět pro válečné veterány v hodnotě 20 128,- Kč. Jsme vděční za vaši práci a nasazení při pořádání těchto významných akcí. Těšíme se na další spolupráci a na budoucí události, které budou přinášet radost, zábavu a zároveň podporu těm, kteří to potřebují.

Sdílejte:

Naše publikace

Most mezi generacemi

Tento příběh se zabývá myšlenkovou realizaci projektu institutu obrany, který tradičně vykazuje vysokou míru mezigenerační interakce a zabývá se bezpečnostní prevenci a připravenosti občanů prostřednictvím

Tomáš Konvičný

Je pro nás velkou ctí a radostí oznámit, že Tomáš Konvičný se stává součástí naší rodiny jako koordinátor projektu „Dobrovolná příprava občana – ČR“ pro

Slabá a nepřipravená společnost

Slabá a nepřipravená společnost V současném světě, kde se rychlost změn neustále zvyšuje a globální hrozby se stávají stále komplexnějšími, stojíme před nelehkou úlohou: systémově,

Kontaktujte nás